.  

 PERSONEl

 BAYİ KODU

 KULLANICI ADI

 ŞİFRE
 
7/24 ONLINE TL YÜKLEME - TURKCELL - TÜRK TELEKOM - VODAFONE
 0212 472 48 15 - 0535 967 16 16
 hizlisanalkontor@destek.com
 
 
 İLETİŞİM Menü
İletişim / Garanti Şartları
Hizlisanalkontor.com 'da satılan ürünlerin garantisi var mı?

Satışa sunduğumuz tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Ürünlerin tamir ve değişim işlemleri de garantör firma tarafından yapılır. Fatura veya garanti belgeniz varsa, size en yakın yetkili servisi arayarak garanti kapsamında ürününüzü tamir ettirebilir, gerekli durumlarda değişim talebinde bulunabilirsiniz. Sitemize gönderilen ürünler de Hizlisabalkontor.com tarafından yetkili servislere gönderilir, tamir ya da değişim işlemleri sitemiz bünyesinde yapılmaz.

 

Satın aldığım ürünü kaç gün içinde koşulsuz iade edebilirim?

 

Hizlisabalkontor.com’dan satın aldığınız bir ürünü 7 gün içinde mazeret göstermeden ve iade kargo ücreti ödemeden koşulsuz iade edebilirsiniz.

 

Hangi durumlarda para iadesi alabilirim?

 

Hizlisabalkontor.com’dan yeni satın aldığınız ürün arızalanır ve 30 iş günü içinde tamir edilmezse, dilediğiniz takdirde ödediğiniz parayı geri alabilirsiniz.

 

Müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?

 

Hizlisanalkontor.com müşteri hizmetleri departmanına iletişim formu bölümünden ulaşabilirsiniz.Gönderdiğiniz sorularaen hızlı şekilde yanıt veriir.

E-postayla çözülemeyen her türlü sorununuz için her gün 09:00 - 18:00 saatleri arasında 0212 472 48 15 numaralı telefondan bizleri arıyabilirsiniz.

 
 
Ana Sayfa  |  Kurumsal  |  Bayimiz Olun  |  Haberler  |  Fiyat Listemiz  |  E-Ticaret  |  Sık Sorulan Sorular  İletişim
ÖZTEL TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ. © 2008

teknografi V.1