ÖZTEL TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ., tl yükleme sistemi, turkcell tl yükleme, vodafone tl yükleme, türk telekom tl yükleme, Parça kontör, parca kontor, parça kontür, parca kontur, kontör yükle, avea, turkcell, vodafon
HİZLİ SANAL KONTÖR 
7/24 ONLINE TL YÜKLEME - TURKCELL - TÜRK TELEKOM - VODAFONE
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0212 472 48 15 - 0535 967 16 16
hizlisanalkontor@destek.com
 Bayimiz Olun

Hizlisanalkontor.com 'da satılan ürünlerin garantisi var mı?

Satışa sunduğumuz tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Ürünlerin tamir ve değişim işlemleri de garantör firma tarafından yapılır. Fatura veya garanti belgeniz varsa, size en yakın yetkili servisi arayarak garanti kapsamında ürününüzü tamir ettirebilir, gerekli durumlarda değişim talebinde bulunabilirsiniz. Sitemize gönderilen ürünler de Hizlisabalkontor.com tarafından yetkili servislere gönderilir, tamir ya da değişim işlemleri sitemiz bünyesinde yapılmaz.

 

Satın aldığım ürünü kaç gün içinde koşulsuz iade edebilirim?

 

Hizlisabalkontor.com’dan satın aldığınız bir ürünü 7 gün içinde mazeret göstermeden ve iade kargo ücreti ödemeden koşulsuz iade edebilirsiniz.

 

Hangi durumlarda para iadesi alabilirim?

 

Hizlisabalkontor.com’dan yeni satın aldığınız ürün arızalanır ve 30 iş günü içinde tamir edilmezse, dilediğiniz takdirde ödediğiniz parayı geri alabilirsiniz.

 

Müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?

 

Hizlisanalkontor.com müşteri hizmetleri departmanına iletişim formu bölümünden ulaşabilirsiniz.Gönderdiğiniz sorularaen hızlı şekilde yanıt veriir.

E-postayla çözülemeyen her türlü sorununuz için her gün 09:00 - 18:00 saatleri arasında 0212 472 48 15 numaralı telefondan bizleri arıyabilirsiniz.

 
Copyright © 2013 - ÖZTEL TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ.
  KULLANIM ŞARTLARI
  GİZLİLİK
  tasarım ve programlama